html templatesO Firmie

Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii, kolizji lub innych zdarzeń losowych.
Firma Car24 oferuje Państwu wynajem samochodów osobowych.
Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy bądź auta dostawczego, u nas znajdziesz to, czego szukasz.
Nasza oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać pojazd.

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją producenta oraz pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW, ASSISTANCE VIP.

Wykwalifikowana kadra

Nasi specjaliści zapewniają naszym Klientom profesjonalizm często pomagając wyjść nawet z nieoczekiwanych sytuacji, świadcząc najwyższe standardy obsługi, doradzając lub odpowiadając na wszelakie pytania.

Perfekcja

Dla naszych pracowników najważniejszy jest Klient, dlatego też stale wychodzimy naprzeciw Ich oczekiwaniom i staramy się sprostać wszelakim wyzwaniom.
Posiadamy wyłącznie nowe, sprawnie techniczne samochody podlegające stałej kontroli w autoryzowanych stacjach obsługi.

Wiele lat doświadczenia

Stajemy na wysokości zadania i oferujemy najnowsze modele samochodów dające użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Mamy na uwadze aktualne trendy i personalne potrzeby Klientów. Oferujemy infolinie czynną 7 dni w tygodniu.

Najlepsze ceny

Najlepszy stosunek ceny do wypożyczonego samochodu tylko u nas. Brak opłat przygotowawczych, rabaty dla stałych Klientów

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Car24.com.pl 2018 | realizacja : moderndesign.biz